Współpraca

Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmit -to dwie bardzo cenione postacie w branży fryzjerskiej. Ich wyjątkowa praca w programie „Ostre Ciele” przyniosła im uznanie w całym kraju. Jako profesjonalny fotograf miałem zaszczyt uwiecznić przemianę zwycięzcy ich konkursu na ambasadora ich marki w 2018 roku. To był zaszczyt być świadkiem ich talentu i poświęcenia dla ich rzemiosła.

Paulina Gołębiowska - to utalentowana wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, która ukończyła wszechstronną edukację i szkolenia w zakresie muzyki jazzowej i klasycznej. Współpracowała z wieloma muzykami, występowała na prestiżowych imprezach i festiwalach. Jej pasja do muzyki jest widoczna w jej obecnej pracy, ponieważ tworzy własny, autorski materiał.

Bartek Piekarski- to prawdziwa inspiracja, jeśli chodzi o rozwój osobisty i motywację. Jako mentor zmian i z zawodu aktor nie tylko praktykuje to, co głosi, ale także hojnie dzieli się swoją praktyczną wiedzą. Jego pasja do rozwoju jest zaraźliwa, a jego pozytywne nastawienie jest odświeżające. Podążaj jego śladami i dąż do stania się najlepszą wersją siebie.
Łukasz Łyczkowski -Wokalista zespołu 5 RANO. Finalista ósmego sezonu Voice Of Poland. W swoim drugim singlu "Credo" wystąpił u boku takich gwiazd jak Sebastian Ridel, jak i Wojciech Cugowski.
Paweł Monsiel -to wszechstronny artysta, który swoje życie poświęcił tańcowi i aktorstwu. Dzięki bogatemu doświadczeniu zarówno w tradycyjnych, jak i współczesnych formach tanecznych, Monsiel zahipnotyzował publiczność w całej Polsce i poza nią. Jego współpraca z Side by Side świadczy o jego zaangażowaniu w breakdance, a jego występy w Teatru Figur i Teatrze Variete spotkały się z szerokim uznaniem. Obecnie Monsiel gra główną rolę w popularnym serialu Policjantki i policjanci. Jako oddany członek Teatru KTO od 2013 roku nadal inspiruje, bawi i zachwyca publiczność swoim artystycznym kunsztem.

Sandra Staniszewska-Herbich 

W roku 2014 zakończyła studia aktorskie na Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Jej debiutem na scenie teatralnej było wystąpienie w Lubuskim Teatrze w Zielonej Górze w sztuce "Pilot morski w tarapatach". Wcieliła się w rolę Anny-Marii, córki Strindberga, kiedy miała zaledwie dziesięć lat. Za swoją kreację jako Sanna w spektaklu "Pływalnia", wyreżyserowanym przez Krystiana Lupę na 31. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi, zdobyła nagrodę aktorską.